Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Radio Erewań znowu nadaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem, że pis wynajął dwóch półgłówków do pilnowania artykułów na DW - jeden nieustannie próbuje udowodnić że posiadł już tajemną wiedzę dotyczącą używania skrótów CTRL+C/CTRL+V i potrafi wkleić sto razy ten sam link, drugi natomiast z sobie tylko znaną skwapliwością wyszukuje w wyrazach zbitki p+o którą za każdym razem oznacza wielkimi literami, bredząc przy tym w kółko o dewelo-czymś tam, w sumie to nawet śmiesznie się czyta wypociny obu osobników - polecam wszystkim na poprawę humoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zauważyłem, że pis wynajął dwóch półgłówków do pilnowania artykułów na DW - jeden nieustannie próbuje udowodnić że posiadł już tajemną wiedzę dotyczącą używania skrótów CTRL+C/CTRL+V i potrafi wkleić sto razy ten sam link, drugi natomiast z sobie tylko znaną skwapliwością wyszukuje w wyrazach zbitki p+o którą za każdym razem oznacza wielkimi literami, bredząc przy tym w kółko o dewelo-czymś tam, w sumie to nawet śmiesznie się czyta wypociny obu osobników - polecam wszystkim na poprawę humoru
  superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Redaktor naczelny chciał się poczuć ważny i dowartościowany płodząc takiego propagandowego potworka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto wspomnieć o tym, że ci co są najbardziej zagorzałymi przeciwnikami zabudowy Górek, sami już je zabudowali, bo zbudowali swoje domy niemal na SAMYM ŚRODKU GÓREK. Rzecz jasna nie zwracając przy tym zupełnie uwagi ani na rzekomo cenne zwierzęta ani na rzekomo cenną zieleń. Po prostu robią was w bambuko podszywając się pod ekologów a tak naprawdę chodzi im wyłącznie o to, żeby mieć ten teren wyłącznie dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***lublin.wyborcza.pl/lublin/7,48724,24604958,prof-harasimiuk-w-ciagu-25-lat-obserwuje-postepujaca-degradacje.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE NIE DAJCIE SIE OGLUPIC! TEN PARK TO ZLOTY INTERES DLA DEWELOPERA A NIE DLA MIESZKANCOW LUBLINA. BEDZIE STANIE W KORKACH I KOLEJNE BLOKOWISKO..... TYLE W TEMACIE O PARKU NA MIARE NY CITY ZAPOMNIJCIE-NEDZNE POROWNANIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiecie dlaczego Ukrainiec wspiera propagandę Dzioby? Bo Dzioba buduje z myślą o Ukraińcach. Już teraz pełno ich mieszka na Czechowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabudować wszystko, po co w mieście ludzie? budynki są najważniejsze, a i jeszcze chyba deptak już nadaje się do remontu. Fasady, fasady, w środku syf.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli zaglosujemy na nie .. ostatecznie stracimy szansę na górki dla mieszkańców. Nie można do tego dopuścić!!!!
 Wprost przeciwnie: jeśli tylko zdominowana przez dewelo-komitet KZ Rada Miasta weźmie pod uwagę głos mieszkańców (w co nalezy jednak wątpić), po prostu pozostawi ustalenia Studium BEZ ZMIAN, dewelocwaniakowi pozostanie jedynie opcja błagania Miasta o wykup terenu. Oczywiście cenę wykupu powinni ustalić rzeczoznawcy (tereny o praktycznie zerowej wartości komercyjnej), a nie jakieś dewelo-popychadło w stylu radnego Michała K., który bredził coś o kilkuset mln zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto dodać że zwolennicy zabudowy tak naprawdę siedzą w Warszawskim korpo i tak naprawdę nie istnieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wartość gruntów wyceniona została przez rzeczoznawców konsorcjum  banków, które pod zastaw całych Górek Czechowskich udzieliły kredytu inwestycyjnego w wysokości 25,5 miliona złotych. Prawdziwym powodem referendum nie są Górki Czechowskie, które tylko otworzą drogę dla dużo szerszych planów. Co powinniśmy zrobić? Podpowiedź znajdziecie tu: youtu.be/sSm7eqSemzw
 W dalszej perspektywie ubogacone cwaniactwo przejmie LPEC i MPWiK, bo zarabianie na "apartamętach" staje się powoli passe. A woda i ciepło zawsze będą się sprzedawać. Już szybciutko - zaraz po wyborach - zunio puścił przez Górki nitkę LPECu. Więcej bloczydeł podłączonych do sieci wkrótce zapewne prywatnego monopolisty = więcej "stałych klientów". Mam radę - kto może, niech ucieka z tego bantustanu póki czas, a już pod żadnym pozorem nie kupować tu "apartamętów" na kredyt - pętla na szyję! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tam dewelotrolle partacze już się pomału pakujecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIĘKUJEMY BARDZO PANIE REDAKTORZE :-) To Pan powinien zasiadać w ławie Rady Miejskiej a nie ci , którzy chcą przehandlować nasze zdrowie a może i życie w imię interesów przedsiębiorcy . Zgadzam się z każdym zdaniem Pańskiej wypowiedzi . Nie mogę tylko ciągle się nadziwić, że coś takiego jest możliwe, w Radzie Miasta , że radni głosują przeciwko społeczności , która ich wybrała. To gwóźdź do trumny Platformy Obywatelskiej w Lublinie. Ciekawe co na Pan Przewodniczący Schetyna ??? Czy on wie co tu się wyprawia , jak to radni uchwalając referendum o z góry przewidzianym scenariuszu odbierają resztki głosów Platformie. A wybory do Parlamentu Europejskiego tuż tuż. Większość wyborców odbierze tę sytuację tak, że Platforma nie jest partią dla ludzi a partią dla biznesu , a ludzie przecież nie wybierają posłów czy radnych po to by służyli biznesowi a po to by służyli społeczeństwu !!!!Może czas zainteresować tą sytuacją Pana Przewodniczącego Schetynę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujmy na NIE, ale należy mieć obawy, że NIEZALEŻNIE od wyniku, geszeft będzie dopchnięty, ponieważ cwaniak już dawno zamówił projekty bloczydeł (68 szt.) oraz pozwalających na podwójnie dogęszczenie "akademików" (30 szt.), a projekty te JUŻ SĄ PONOĆ GOTOWE tak, żeby zaraz po dopchnięciu geszeftu można było rozpocząć betonowanie!!!! youtu.be/sSm7eqSemzw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, "oni" znów wydymają nas. Pamiętajcie, ryba psuje się od góry - i tu jest największy problem.... ratusz wzajemnej adoracji. I na koniec pytanie: kto będzie drukować i liczyć karty glosowania? Tu jest pole do popisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie sobie skakać .. ja jestem na tak. Wierzę że wygramy park nawet i dla Was krzykacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można komuś wierzyć kto przegrał wszystkie sprawy sądowe. Bezczelnie powtarzacie że ktoś kłamie manipuluje A na końcu sąd stwierdza że to Wy się tak zachowujecie. Potraficie tylko innych oczerniać. Przestańcie prowadzić swoją brudną kampanię. NIKT JUZ WAM NIE WIERZY !!!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł bardzo wyważony - a opłaceni przez dewelopera trolle szaleją z inwektywami pod adresem tych, którzy widzą i rozumieją, że cała ta akcja to szwindel 700-lecia. Teraz im się włączyło, że to niby pis nasyła pieniaczy. PODŁE MANIPULACJE NAKRĘCANE PRZEZ WYNAJĘTĄ AGENCJĘ PR. Naprawdę przykro się na to patrzy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 14 z 19

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...